Volg ons op facebook

Vaarexcursie naar het lage land

Dit bericht is geplaatst op 22 maart 2020.
Vaarexcursie naar het lage land

We zeilen op zondag 26 april met de Hylke Tromp over de Kager Plassen. We leggen aan in het Lage Land waar Bert van Leeuwen vertelt over het voornemen een groot weidevogelreservaat te creëren en tijdens de tocht genieten we van de natuur en het spotten van vogels.

BELANGSTELLING VOOR DEZE EXCURSIE IS ZO GROOT DAT DE BOOT NU AL VOL IS. DE TOCHT WORDT NAMELIJK EXCLUSIEF UITGEVOERDE VOOR DE STICHTING ZEILVAART WARMOND.

Website: www.koudenhoornontdekken.nl
Facebook: Natuur Ontdekking Centrum Koudenhoorn

nov. 2
Aankomende activiteit

Fotografeerwandeling op Koudenhoorn!

Begrijpelijkerwijs zijn wij, vrijwilligers van het Natuur Ontdekking Centrum Koudenhoorn trots op ons mooie eiland! Regelmatig worden wij door toevallige bezoekers – die ook vaak een fotocamera bij zich hebben – gevraagd naar de mooiste plekjes op t eiland. Het valt ons op dat veel mensen met (semi)professionele apparatuur, maar ook mensen met eenvoudige camera’s (en telefoons!)graag het eiland bezoeken. In het verleden hebben wij voor deze laatste groep een fotografeerwandeling op Koudenhoorn georganiseerd. Dit was een dermate groot succes dat wij de fotoclub de Bloembollenstreek bereid hebben gevonden om dit ook dit jaar te begeleiden. We gaan dus op zondag 2 november van 09.30 uur tot 12.30 uur weer wat mooie plekjes op Koudenhoorn ontdekken en onderweg ook tips krijgen met betrekking tot belichting, compositie en camera-instellingen. Wellicht ten overvloede: deze activiteit is niet bedoeld voor de “ervaren” fotograaf! Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website