Volg ons op facebook

Red onze Insecten

Dit bericht is geplaatst op 30 maart 2020.
Red onze Insecten

De eerste week van oktober is het weer bijenweek in het NOCK! Dan vertelt de Warmondse imker Aad Wolvers over zijn werk en legt uit waarom de bijen zo belangrijk voor ons zijn. Hij brengt een bijen- en een hommelvolk mee! De afgelopen dertig jaar is 76% van alle insecten uit Nederland verdwenen. Tijdens deze week kun je op verschillende momenten horen wat we daar met z’n allen aan kunnen doen. We maken ook insectenhotels en als je belooft er een goed plekje voor te zoeken krijg je er een gratis mee naar huis. Daarbij geldt: op = op.

De deelname is gratis, je hoeft je niet op te geven. We laten nog weten wanneer we open zijn! (Ook voor de basisschool.)

www.koudenhoornontdekken.nl

Willen jullie meer informatie over insectenhotels? Beslist.nl heeft een infographic gemaakt over waar je op moet letten.

Infographic Insecten: Help de insecten in je eigen achtertuin

Infographic insecten, insectenhotels en andere tuinartikelen zoals loungesets door beslist.nl

sep. 5
Aankomende activiteit

Nachtvlinders op Koudenhoorn

Op zaterdag 5 september aanstaande zal Jan van Arkel, vrijwilliger bij het NOCK, weer nachtvlinders lokken, fotograferen en determineren op Koudenhoorn. Hij krijgt daarbij hulp van Johannes Müller. Dit evenment vindt plaats in het kader van de Nacht van Verwondering van de Vlinderstichting. Behalve met licht wordt deze avond ook gelokt met smeer (stroop). De opstelling zal vlak bij het NOCK te vinden zijn, langs het strand naar het noorden. Belangstellenden kunnen vrij aanlopen vanaf 21.00 uur. Aan het begin van de bijeenkomst wordt uitleg gegeven. Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website