Volg ons op facebook

Succesvolle opening van het NOCK 14 mei

Dit bericht is geplaatst op 23 mei 2016.
Succesvolle opening van het NOCK 14 mei

Op 14 mei is ons Natuur Ontdekking Centrum succesvol geopend door de Kindergemeenteraad. Tijdens één van hun vergaderingen besloten zij het centrum een mooi geldbedrag te schenken.

In ons centrum staat het ontdekken van de vier landschappen in en rondom Warmond centraal.  Ontdekken doe je bij ons centrum niet alleen binnen. Wij organiseren geregeld activiteiten, zodat je ook buiten deze landschappen van dichtbij kunt beleven.

Activiteiten tijdens de opening


Dit kon tijdens de opening al. Kinderen konden het slootwater onderzoeken, een wilgenhut bouwen en knutselen. Gidsen van het IVN leverden hun bijdrage door mensen rond te leiden over Koudenhoorn.

Houd vooral onze activiteiten agenda in de gaten!

nov. 6
Aankomende evenement

Link naar foto's fotografeerwandeling 2 november

https://www.blikoplisse.nl/teylingen/item/25345-koudenhoorn-vastgelegd-in-beelden Via bovenstaande link kunt u een aantal foto’s zien die de deelnemers hebben gemaakt tijdens de fotografeerwandeling zondag 2 november jl. Met dank aan de Hans Geerlings van de website Blik op Lisse/Teylingen en nogmaals de fotoclub de Bloembollenstreek. Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website